Serbian Army Savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serbian Army Savez

Srbija™ , Forum Saveza
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NAGRADNA IGRA

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Tuborg
Naseljenik
Naseljenik
Tuborg


Broj poruka : 17
Godina : 33
Location : Zemun
Datum upisa : 05.11.2007

NAGRADNA IGRA Empty
PočaljiNaslov: NAGRADNA IGRA   NAGRADNA IGRA Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 12:55 pm

Poruka je poslata od strane Srpskog Heroja kao kruzna poruka celom savezu...





Ja i igrac tuborg smo dosli do jedne ideje....

igracemo malu nagradnu igru u kojoj mozete profitirati, a cilj je da sto vise napredujemo na ovom serveru Smile))

Igra je sledeca:

prva trojica koja uspeju da do sledece nedelje u 22:00h, tj u narednih 10 dana naprave 600 jedinica za napad dobijaju sledece nagrade:

1. mesto - 75 golda
2. mesto - 50 golda
3. mesto - 25 golda

Golde ce uplatiti igrac tuborg u nedelju uvece kad se zavrsi igra...BTW i ne mojte da pokusavate da slazete nekoga jer je ovo za dobrobit svih nas...poenta je da svi pocnu praviti vojsku...igraci koji je ne mogu praviti neka pocnu praviti def...a smislicemo nesto i za njih posle...znaci ova nagrada se odnosi samo na off vojsku..

Hvala svima
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buzzerbeater.org
pcelar85
Naseljenik
Naseljenik



Broj poruka : 21
Datum upisa : 16.11.2007

NAGRADNA IGRA Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADNA IGRA   NAGRADNA IGRA Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 1:07 pm

svaka cast za ovu nagradnu igru ali imam jednu kritiku.
ko je kontrolisao koliko je ko napravio vojske?
ja sam napravio vise od 200 jedinica i to sto je pola poginulo nema veze ali sam slao svoju vojsku u akciju a nisam ih cuvao u selu i skupljao.
Nazad na vrh Ići dole
Tuborg
Naseljenik
Naseljenik
Tuborg


Broj poruka : 17
Godina : 33
Location : Zemun
Datum upisa : 05.11.2007

NAGRADNA IGRA Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADNA IGRA   NAGRADNA IGRA Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 4:17 pm

pcelar85 ::
svaka cast za ovu nagradnu igru ali imam jednu kritiku.
ko je kontrolisao koliko je ko napravio vojske?
ja sam napravio vise od 200 jedinica i to sto je pola poginulo nema veze ali sam slao svoju vojsku u akciju a nisam ih cuvao u selu i skupljao.

Sve je kontrolisao Srpski Heroj,
kao shto znate non-stop je slao masivne poruke u vezi toga, i ko mu se javio taj je pobedio...Zlato je na putu do novih vlasnika...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buzzerbeater.org
Sponsored content





NAGRADNA IGRA Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADNA IGRA   NAGRADNA IGRA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NAGRADNA IGRA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Army Savez :: Pravila i obavestenja :: Obavestenja-
Skoči na: