Serbian Army Savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serbian Army Savez

Srbija™ , Forum Saveza
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 deja

Ići dole 
AutorPoruka
deja
Naseljenik
Naseljenik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.05.2008

deja Empty
PočaljiNaslov: deja   deja Icon_minitimePon Maj 26, 2008 3:08 pm

Pa da se i ja predstavim. ja sam Dejan iz Zemuna sam(najlepseg grada na svetu),poceo da igram travijan na poziv drugarice i zarazio se. inace volim igrice,pogotovu strategije. Ako neko voli da igra GENERALS neka se ne ustrucava da me kontaktira. bio u savezu VEX gde mi je i drugarica,ali slaba vajda od njih. uzasno su neorganizovani i neozbiljni,pa mi nije bio neki narocit trip da igram sa njima.
Imao sam mali sukob sa nekim puknutim likom zvani mudzahedin.Znaci decko je luuuud! covek mi vredjao naciju,pismo i jezik.Pokusao sa njim lepo,kada nije uspelo,stupio u kontakt sa pentraxsilom koji me uputio na coyota i ovaj ga izbrisao sa mape. Mada,jos pruza znake zivota.
e,onda sam izasao iz VEX-a i zamolio pentraxila da me primi u saves. opet me uputio na mr_Srbina i evo mene ovde.
eto toliko,da ne gusim,posto sam mali u odnosu na vas vi se ne ustrucavajte da mi kazete staa b itrebalo da se dalje radi u savezu i dok ja ne povatam vas nacin igranja,sllobodno mi detalljno objasnite sve sto bi trebalo da znam kada se preuzima neka inicijativa.
pozz
Nazad na vrh Ići dole
 
deja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Army Savez :: Opste :: Upoznavanje-
Skoči na: