Serbian Army Savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serbian Army Savez

Srbija™ , Forum Saveza
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 egomatric

Ići dole 
AutorPoruka
egomatric
Naseljenik
Naseljenik
egomatric


Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.03.2008

egomatric Empty
PočaljiNaslov: egomatric   egomatric Icon_minitimePon Mar 10, 2008 9:22 am

evo i ja da se predstavim i ukratko malo o sebi........
poceo sam da igram u oktobru prosle god, mozda i malo ranije, prvi savez u kome sam bio je K.Cr6uja..... ucestvovao sam u svim bitkama, odazivao se svakom pozivu, a sve one su bile na drugom kraju mape tako da su mi i vojska i trgovci putovali preko 15 sati sto je totalni idiotizam, sve do jednog dana kada mog komsiju optimusa nisu napali najaci igraci saveza JOK kojim smo bili okruzeni, pomoc nikako nije stizala pa smo bili primorani da predjemo na njihovu stranu.......
savez JOK je bio odlicno organizovan i dobro povezan, 6-7 jakih igraca bila su u mom okruzenju tako da smo vrlo brzo uz pomoc prijateljskog SRB.NW saveza uspeli da ocistimo okolinu ruseci i otimajaci sela koja su bila uz EMPIRE....... medjutim, jednog dana je izbio nesporazum i zaratili smo sa savezom AID, kome je pristupio ALEX252, koji naravno saradjuje sa TRINI, LUBISOM, i ostalim bivsim EMPIROvcima koji su porusili mnogo sale nasis slabijih igraca i na taj nacin ugasili im naloge...... na nas 6-7 najacih, ovde u krugu nije se usudio da posalje napade ali ipak i uprkos tome savez JOK je bio ugasen.......
nakon toga prihvatio sam poziv saveza LOM, medjutim brzo sam uvideo da mi je to bila greska, savez je jako lose organizovan, organizuje se 50 napada katapultima bez prethodnog izvidjanja ili ciscenja od bar 3000 imperija tako da sam za to malo vremena izgubio vise vojske nego za celo bitisanje u JOKu a jedva da smo unistili 2-3 sela od 300-400 popa saveza BIA.......
...... tako da sam presao ovde gde sam sad pa cemo videti......

inace moje glavno selo je na 28 50, a i ostala su tu u okolini..... postujem sve ponovo i saradnje, mada sam licno protiv mnogo bespotrebnih ponova...... upravo zbog istih ja vec danima nemam ni jednu jedinu farmu, a vojska se gomila i gomila blush ili drugim recima zaratite sa ERDUTOM!!! diablo
Nazad na vrh Ići dole
 
egomatric
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Army Savez :: Opste :: Upoznavanje-
Skoči na: